Job Title

KUZHINIER, KAMARIER, PIZZAMEN DHE MIREMBAJTESE E DHOMAVE

  • Position:
  • Salary:
  • Location:
  • Job ID: 03756
  • Applications: 0
Share This Job
Required Skills:

Job Description

Oferte Pune per pune sezonale ne Ulqin

Duhen:

Kuzhiner me eksperience

-Kamarier (mashkull)

-Miremabjtese dhomash te hotelit (pastruse)

-Pizzamen (Mjeshter per pizza)

Te interesuarit te lajmrohen ne: +38260020555 (Viber & WhatsApp)

Tags:

Regjistrohu këtu: Newsletter

Prano lajme javore rreth gjejpune.org

Keni Pyetje?

Ne jemi këtu për të ju ndihmuar. Na shkruani në Facebook ose në info@gjejpune.org
Na Kontaktoni