Job Title

4 vende te lira

Share This Job
Required Skills:

Job Description

ELNOR SH.P.K. shpall konkurs per  4 vende te lira pune:

  • 2 monter dhe 2 
  • punetorë prodhimi.

Mosha e preferuar 22-37 vjece.

Kualifikimet e kerkuara:

• Të kenë njohuri dhe pervojë pune në industrinë e drurit dhe montimin e mobiljeve.

• Aftësi për përdorimin e mjeteve të punës dhe materialeve të ndryshme prej druri.

• Te kete aftesi për pune në grup dhe shkathesi në zgjedhjen e puneve te ndryshme per te cilat eshte pergjegjes.

• Të posedojne patente shofer te kategorise B.

Të gjithë të interesuarit të lajmerohen në këta numra kontaktues Tel: 044 266 –216, 038 60 60 92 , dhe të dergojne CV e tyre permes email-it: info@elnor.eu deri me 3 mars, 2018.

Po ashtu mund te paraqiten pare zyreve tona të cilat gjenden në magjistralen Prishtinë- Ferizaj, km 8, afer rrethit te ish QMI-se.

Tags:

Regjistrohu këtu: Newsletter

Prano lajme javore rreth gjejpune.org

Keni Pyetje?

Ne jemi këtu për të ju ndihmuar. Na shkruani në Facebook ose në info@gjejpune.org
Na Kontaktoni