Job Title

4 POZITA TE LIRA

Share This Job
Required Skills:

Job Description

STAR SUN

KONKURS

  • KAMARIER/E
  • BANAKIER/E
  • KUZHINIER/E
  • NDIEHMES KUZHINIER/E

KERKOHET PERVOJE PUNE DHE NJOHJE E GJUHES ANGLEZE!

Stafi po rritet ne Star Sun !

Mirepresim CV-jat e juaja ne inbox,
apo na kontaktoni ne numrin e telefonit:‎ 044274482

 

Tags:

Regjistrohu këtu: Newsletter

Prano lajme javore rreth gjejpune.org

Keni Pyetje?

Ne jemi këtu për të ju ndihmuar. Na shkruani në Facebook ose në info@gjejpune.org
Na Kontaktoni