fbpx
Job Title

3 punetore per butik

Share This Job
Required Skills:

Job Description

BUTIK IDEA
KONKURS
Kerkojme 3 punetore per butikun tone.
Butiku gjindet ne Prishtine, rr. Bill Klinton, 50m para hyrjes tek nenkalimi. dhe tjetri ne rr. Deshmoret e Kombit, perballe Aztech.
Te interesuarat te lajmerohen ne 044 76 75 77 cdo dite.
Tags:

Regjistrohu këtu: Newsletter

Prano lajme javore rreth gjejpune.org

Keni Pyetje?

Ne jemi këtu për të ju ndihmuar. Na shkruani në Facebook ose në info@gjejpune.org
Na Kontaktoni